O Nas

Inteligentne rozwiązania dla domu i biznesu

2,5 Razy dokoła ziemi

Położyliśmy ponad

0

kilometrów
przewodów i kabli

4 Razy na Księżyc i z powrotem

Przebyliśmy ponad

0

kilometrów
do naszych klientów

Masa ponad 500 słoni

Wysłaliśmy palety elektroniką o masie ponad

0

ton

Czas płynie

Jesteśmy już ponad

0

Lat na rynku

Dookoła świata

Świadczymy usługi na całym świecie

OK!

100% zadowolonych klientów

Inteligentne rozwiązania dla domu & biznesu

Emerest to rodzinna firma powstała z pasji do elektroniki i technologii teleinformatycznych z ponad 20-letnim doświadczeniem w automatyce inteligentnych budynków, automatyce przemysłowej, inteligentnych zabezpieczeniach i rozwiązaniach IT. Realizacja skomplikowanych projektów na przestrzeni lat pozwoliła nam zgromadzić zespół najlepszych specjalistów w dziedzinie inteligentnych technologii: IT, programowania, bezpieczeństwa, projektowania, elektryki i budownictwa. Jesteśmy grupą perfekcjonistów, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie, wykraczającym poza oczekiwania naszych Klientów.

Naszą misją jest przeniesienie Twojego życia na wyższy poziom dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Zależy nam na edukowaniu naszych klientów w zakresie możliwości i dostępności rozwiązań technicznych, które mogłyby w znaczący sposób polepszyć ich życie domowe i zawodowe.

Bardzo często zdarza się, że właściciele nieruchomości nie wiedzą o rozwiązaniach, których zastosowanie może w bardzo znaczący sposób zmienić ich życie na lepsze, oraz wpłynąć na zapewnienie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach. Naszym zadaniem jest przedstawienie wachlarza możliwości jakie można wykorzystać dla konkretnego projektu i dzięki wyborowi najlepszych rozwiązań ulepszać środowisko życia i pracy naszych Klientów.

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu najbardziej zaawansowanych usług doradczych, inżynieryjnych, projektowych, instalacyjnych i konserwacyjnych dla firm, domów i rezydencji. Skupiamy się na dostarczaniu najbardziej kompleksowego, spersonalizowanego rozwiązania dla Twojej przestrzeni z najwyższym poziomem usługi. Naszą specjalnością jest tworzenie niestandardowych rozwiązań bezpieczeństwa i IT dla naszych Klientów.

Pozwól nam pomóc Ci doświadczyć zalet mieszkania w nowoczesnym, inteligentnym domu. Budując wnętrza szyte na miarę, stosujemy rozwiązania o najwyższych standardach.

Pozwól nam pomóc Ci rozwinąć Twój obecny biznes, stworzyć zupełnie nową lokalizację, sklep, studio lub stworzyć dowolny projekt komercyjny. Jakakolwiek jest Twoja wizja, pomożemy ją zrealizować.

Nasz zespół pomoże Ci zbudować odpowiedni system automatyki domowej oraz system rozwiązań dla Twojej firmy, a po realizacji inwestycji zajmie się serwisem urządzeń i pomocą w ich użytkowaniu.

Zapraszamy do współpracy

pl_PLPolish