MONITORING

Inteligentna Ochrona Mienia

MONITORING

Instalacja systemu Monitoringu daje wiele możliwości ochrony Twojej własności. Oczywiście zapobieganie kradzieżom jest priorytetową funkcją dla każdego Inwestora. Najnowsza technologia nadzoru wideo oferuje więcej niż tylko możliwość zobaczenia przestępstwa po jego popełnieniu. Inteligentne instalacje pomagają zniechęcić potencjalnego przestępcę do wyrządzenia szkody na Twoim terenie, a także pomagają rozwiązywać różnorodne zadania i problemy w wielu obszarach funkcjonowania firmy oraz domu. Dzięki zintegrowanemu systemowi kamer z inteligentną instalacją istnieją niemal nieskończone możliwości wyboru zadań, do których realizacji można zaprogramować monitoring. Korzyści płynące z instalacji systemu monitoringu są ogromne:

Ochrona nieruchomości

Kamery nadzoru przesyłają obraz wideo w czasie rzeczywistym i można je zainstalować dosłownie w dowolnym miejscu. Dzięki instalacji sieci kamer, możliwe jest monitorowanie każdego centymetra nieruchomości na jednym monitorze komputera lub na urządzeniu mobilnym. Zaawansowane kamery mogą autonomicznie namierzać, powiększać obraz i śledzić każdego, kogo dostrzegają w dzień i w nocy. Nagranie może pokazać ostry i wyraźny obraz twarzy, tablicy rejestracyjnej lub dowolnego ważnego szczegółu, którego potrzebujesz. Twoją nieruchomość, magazyn, sprzęt, gotówkę i inne dobra można z łatwością zabezpieczyć przed rabunkiem i włamaniem.

Ochrona miejsca pracy

Sama obecność monitoringu może wyeliminować problemy w miejscu pracy. Dzięki zamontowaniu telewizji przemysłowej i działającym widocznym kamerom każda firma może chronić pracodawcę i pracowników przed roszczeniami i działalnością przestępczą. Monitoring w Twojej firmie pomaga zapewnić bezpieczeństwo zarówno pracownikom jak i interesantom. Prowadzenie nadzoru wewnętrznego i zewnętrznego znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród Twoich klientów i gości, a także pozytywnie wpływa na zachowanie personelu i jakość obsługi Klienta.

Materiał dowodowy

Monitoring zapewnia ochronę przed roszczeniami i zarzutami. Dowody wideo zapewniają możliwość odtworzenia nagrania oraz utworzenia kopii zapasowej w przypadku nielegalnej działalności lub wypadku. Obrazy wysokiej jakości mogą wyraźnie pokazać, co wydarzyło się w danym przypadku. Dzięki nagraniom monitoringu spory lub roszczenia można szybko zweryfikować i rozwiązać, doprowadzając do bardzo szybkiego zakończenia zarówno spraw karnych, jak i ubezpieczeniowych.

Badanie rynku

System monitoringu może pomóc Twojej firmie generować większe przychody, pozwalając na lepsze zrozumienie zachowania i oczekiwań klientów. Twój dział marketingu może wykorzystać dane wideo i dane transakcyjne, aby polepszyć system sprzedaży. Wideo z Twoich sklepów może pomóc Twojemu zespołowi marketingowemu w lepszym dotarciu do konsumentów i poprawie przepływu ruchu interesantów, a także może zainspirować Cię do przeprowadzenia odpowiednich szkoleń Twoich pracowników w celu ulepszenia oferowanych usług.

Przechowywanie nagrań

Twoje dane mogą być przechowywane na serwerach lokalnych, a także na serwerze w chmurze. Nagrania wideo mogą być przechowywane w lokalizacji z wielopoziomowym dostępem do zabezpieczeń, a dostęp lokalny może być ograniczony dla wybranych osób. Taka struktura ułatwia codzienne zarządzanie, upraszcza kwestie kadrowe i przyspiesza proces uzyskiwania właściwych danych. W obszarze przechowywania danych projektujemy rozwiązanie szyte na miarę indywidualnie dla każdego projektu.

Zdalny dostęp

Nowoczesny system monitoringu pozwala na bezpieczne przeglądanie obrazów z kamer na urządzeniu mobilnym, takim jak telefon, iPad lub zegarek w dowolnym miejscu na świecie. Gdy system wykryje nietypową aktywność, na Twój telefon wysłane zostaną powiadomienia, które zachęcą Cię do wejścia w aplikację i sprawdzenie czy wszystko jest w porządku. Będziesz mógł monitorować wiele nieruchomości jednocześnie, mając dostęp do kamer monitoringu i drzwi wejściowych we wszystkich budynkach z tego samego urządzenia. Zdalne sterowanie kamerami i zintegrowanym inteligentnym systemem to funkcja, która zapewnia maksymalne ułatwienie w zarządzaniu i przyjemność z użytkowania.

PRZED INSTALACJĄ
Przed zainstalowaniem systemu monitoringu ważne jest, aby zastanowić się, w jaki sposób telewizja przemysłowa będzie pracować dla Ciebie w najbardziej efektywny sposób. Nasz zespół z przyjemnością przyjedzie do Twojej siedziby i zaprojektuje idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Systemy Monitoringu Warszawa

W trosce o bezpieczeństwo coraz częściej sięgamy po zaawansowane rozwiązania, których zadaniem jest ochrona posesji i nieruchomości – domu, siedziby firmy – przed zagrożeniami płynącymi z zewnątrz. Jednym z takich rozwiązań są systemy monitoringu, w tym inteligentny monitoring, który umożliwia integrację funkcji monitoringu i ochrony z szeregiem innych zadań. W ten sposób możemy nie tylko zabezpieczyć nieruchomość przed niepożądanymi gośćmi i próbami wandalizmu, ale równocześnie podnieść komfort jej użytkowania.

Projektując i wykonując systemy monitoringu dla obiektów mieszkalnych i biznesowych stawiamy na nowoczesne technologie i integrację podsystemów w ramach większych jednostek systemowych obejmujących m.in. inteligentne systemy alarmowe, oświetlenie domu czy inteligentne rolety zewnętrzne. Integracja wymienionych podsystemów – możliwości są w tym względzie o wiele szersze – pozwala na automatyzację całej grupy procesów, które – kiedy jesteś w domu – wpływają na Twój komfort, a podczas Twojej nieobecności sprawiają wrażenie, że w domu cały czas ktoś przebywa, tym samym odstraszając potencjalnych złodziei i włamywaczy.

Inteligentny System Monitoringu

Zależy nam na tym, żeby inteligentny system monitoringu był wydajny, niezawodny i przyjazny w obsłudze. Powyższe właściwości systemu uzyskujemy poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii i wysokiej jakości komponentów, m.in. kamer noktowizyjnych, które rejestrują ruch na posesji bez konieczności zapalania światła. Dzięki temu monitoring jest nie tylko dyskretny, ale również energooszczędny i komfortowy dla mieszkańców.

Inwestorów zainteresowanych wykonaniem inteligentnego systemu monitoringu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. EMEREST dostarcza wysokiej jakości rozwiązania, które w sposób bezkonkurencyjny wpisują się w potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Projektujemy i wykonujemy systemy monitoringu na potrzeby odbiorców prywatnych i klientów biznesowych. Posiadamy doświadczenie w obsłudze obiektów różnego przeznaczenia.

Inne Usługi
pl_PLPolish