INTELIGENTNE SIECI

INTELIGENTNE SIECI

W przypadku instalacji inteligentnych wydajność i szybkość pracy urządzeń zależy od profesjonalnie zaprojektowanego i wykonanego systemu sieciowego. Budujemy sieć z najwyższą starannością, jako fundament dla sprawnego działania inteligentnej instalacji.

● Sieci strukturalne, sieci bezprzewodowe i sieci światłowodowe łączą wszystkie urządzenia.
● Konfiguracja systemu sprawia, że cała instalacja działa zgodnie z Twoimi wymaganiami.
● Świadczymy usługi serwisowe zainstalowanych sieci i urządzeń. Dla Twojej wygody aktualizujemy i sprawdzamy instalację oraz urządzenia, a także nawigujemy Cię w użytkowaniu Twojego systemu.

Bezpieczeństwo Sieci

Szybkość pracy urządzeń i niezawodność są podstawą profesjonalnie wykonanego systemu sieciowego. Kontrola nad Twoim systemem sieciowym oznacza, że wszystkie Twoje dane są zabezpieczone i masz całkowitą kontrolę nad tym, kto ma do nich dostęp, oraz że wszystkie urządzenia w Twojej przestrzeni współpracują ze sobą płynnie. Bezpieczeństwo danych i bezpieczne przechowywanie informacji w świecie elektroniki to najwyższy priorytet naszej pracy. Do każdego projektu dobieramy indywidualne rozwiązanie, które jest unikalne i spełnia wymagania Klienta oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. Korzystamy z rozwiązań Sophos, Cisco i Ubiquiti, aby zapewnić najwyższą jakość naszych systemów.

Wzmocnione sieci WiFi

Wzmocniona sieć WiFi w Twojej inteligentnej przestrzeni oznacza, że masz całkowitą kontrolę nad dostępem do swojej sieci i informacjami w niej zawartymi. Specjalizujemy się w budowaniu wzmocnionych sieci WiFi obejmujących cały wybrany przez Ciebie obszar. Pozwala to na komfortową pracę przy dużych transferach danych. Największą wagę przywiązujemy do ochrony sieci lokalnych i sieci WiFi, ponieważ jest to główny czynnik Twojego bezpieczeństwa.

Okablowanie

Posiadanie zorganizowanego systemu okablowania daje ogromne korzyści w postaci bardzo dobrej infrastruktury komunikacyjnej. Pozwala ona na bezawaryjne zasilanie bardzo dużej ilości urządzeń oraz szybkie przesyłanie danych. Specjalizujemy się w instalacji nowoczesnych i zaawansowanych systemów telekomunikacyjnych, aby zapewnić Ci najbardziej efektywną, płynną i zaawansowaną infrastrukturę sieciową. Dzięki połączeniu instalacji światłowodów oraz kabli kategorii 5 i 6, nasze rozwiązanie zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo.

Sieci Światłowodowe Warszawa

Sieci światłowodowe niosą za sobą szereg korzyści, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę. To nie tylko szybkie i niezawodne połączenie z siecią Internet, ale również okablowanie dla rozbudowanych systemów inteligentnego domu.

Szybkie i stabilne połączenie gwarantowane przez światłowód to przede wszystkim możliwość:

  • szybkiego przesyłania ogromnej ilości danych, a więc niezakłóconej pracy, nauki i rozrywki,
  • korzystania z wielu urządzeń jednocześnie,
  • tworzenia rozbudowanych sieci wewnętrznych, które stanowią podwaliny pod realizację koncepcji inteligentnego domu.

Inteligentny Dom Okablowanie

Okablowanie w systemie inteligentnego domu pełni jednocześnie dwie funkcje. Zasila odbiorniki w energię elektryczną i łączy urządzenia i instalacje w celu stworzenia spójnego systemu. Kwestie fizycznego okablowania budynku są w tym przypadku uzależnione do skali realizowanej inwestycji, a więc funkcjonalności systemu, który – na dzień dzisiejszy – może zarządzać szeroką gamą procesów, od systemu oświetlenia, przez systemy monitoringu i ogrzewanie.

Elementy instalacji elektrycznej

Działamy kompleksowo. Oznacza to, że projektujemy i wykonujemy okablowanie pod inteligentny dom z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych elementów instalacji, tak instalacji elektrycznej, jak i teleinformatycznej. Doprowadzamy przewody zasilające oraz sterujące, montujemy rozdzielnicę główną, a w razie potrzeby także dodatkowe tablice rozdzielcze, szafy serwerowe potrzebne do montażu elementów wykonawczych. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od szczegółowego zapoznania się z Jego potrzebami i oczekiwaniami, które przekładamy na projekt okablowania.

Projektowanie okablowania na potrzeby inteligentnego domu

Projektując okablowanie dla inteligentnego domu koncentrujemy się na aktualnych i przyszłych potrzebach mieszkańców. Nasze systemy przygotowujemy w taki sposób, aby pozostawiać możliwość ich dalszej rozbudowy w przyszłości, dzięki czemu pozostają aktualne i funkcjonalne przez naprawdę długi czas użytkowania. Stawiamy przy tym na bezpieczeństwo, które definiujemy wielowymiarowo jako:

  • stabilność połączenia sieciowego,
  • bezpieczeństwo przesyłanych danych,
  • odporność na próby włamania się do systemu.

Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że wykonany system okablowania inteligentnego domu zagwarantuje niezbędną funkcjonalność i bezpieczeństwo w ramach każdego obszaru eksploatacji systemu.

Klientów zainteresowanych kompleksowym wykonaniem instalacji inteligentnego domu – od projektu okablowania, przez okablowanie, aż po uruchomienie systemu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Zespół EMEREST z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże we wskazaniu systemów, które warto zintegrować w ramach inteligentnego domu dla uzyskania wyższego poziomu bezpieczeństwa lub komfortu życia i pracy w danej nieruchomości.

Inne Usługi
pl_PLPolish