GENERATORY PRĄDU

Generatory Prądu

Proponujemy naszym klientom instalację generatorów prądotwórczych. Pozwala to na utrzymanie pracy urządzeń elektrycznych i elektroniki w czasie przerwy w dostawach prądu. Jest to polecane przez nas rozwiązanie, które pozwala na wytwarzanie prądu zasilającego dla urządzeń RTV i AGD, Internetu, klimatyzacji, oświetlenia i ogrzewania podczas awarii sieci. Przede wszystkim jednak jest to niezwykle pomocne urządzenie jeśli chodzi o pracę systemu monitoringu i alarmu w razie próby włamania lub napadu. Często zdarza się, że przestępcy odcinają zasilanie do obiektu przed dokonaniem włamania. Posiadając niezależne źródło zasilania w energię elektryczną, działanie systemu monitoringu oraz alarmowego pozostaje nieprzerwane.

Agregaty prądotwórcze stanowią samodzielne źródło prądu i są autonomicznymi zespołami niezależnymi od dostępu do sieci elektrycznej. Dzięki temu sprawdzają się idealnie w lokalizacjach oddalonych od sieci oraz wszelkich miejscach, gdzie występują przerwy lub zakłócenia w dostawach energii elektrycznej. Agregaty są zarządzalne z pozycji strony www, gdzie jest możliwość ich zdalnego nadzoru oraz kontrolowania sieci elektrycznej.

Systemy Zasilania Awaryjnego

Budujemy systemy zasilania awaryjnego. Są to układy urządzeń służące do ochrony wybranych odbiorników przed zakłóceniami zasilania z sieci energetycznej, których skutkiem mogłoby być zakłócenie lub przerwanie ich pracy. Wybór systemu zasilania awaryjnego zależy od przeznaczenia obiektu, struktury instalacji elektrycznej, konfiguracji urządzeń, mocy zasilanych urządzeń i wymaganego poziomu bezpieczeństwa.

W zależności od zapotrzebowania, zasilaniu awaryjnemu podlegają kluczowe urządzenia, takie jak serwery, systemy alarmowe, CCTV, napędy bram, aparatura medyczna i inne. Stosujemy zasilacze UPS, agregaty prądotwórcze i automatykę sterującą w różnych kombinacjach. Wszystko po to aby zapewnić przełączenie zasilania w sposób niezauważalny dla odbiornika, zapewniając jednocześnie możliwość długotrwałej autonomicznej pracy urządzeń przy braku napięcia w głównym źródle zasilania.

Po zapoznaniu się ze specyfikacją Państwa nieruchomości, zespół Emerest we współpracy z dostawcami urządzeń, opracuje projekt instalacji zasilającej szytej na miarę dla Państwa potrzeb.

Inne Usługi
pl_PLPolish