DLA FIRM

Bezpieczeństwo Mienia, Bezpieczeństwo Danych

DLA FIRM

Bezpieczeństwo

Proponujemy Ci stworzenie zintegrowanego systemu bezpieczeństwa, który łączy dostępne rozwiązania techniczne w taki sposób, aby weryfikacja danych, powiadomienia oraz alarmowanie o zagrożeniach odbywały się automatycznie. Od szlabanów wjazdowych, drzwi wejściowych, kontroli dostępu, oświetlenia w biurze, monitoringu i systemu alarmowego firmy po kontrolę danych teleinformatycznych, dzięki jednej aplikacji możesz sterować wszystkimi systemami bezpieczeństwa łatwiej niż kiedykolwiek.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych i bezpieczne przechowywanie informacji w świecie cyfrowym to najwyższy priorytet naszej pracy. Przekłada się to bezpośrednio na bezpieczeństwo naszych klientów. Aby zapewnić najwyższe standardy, korzystamy z rozwiązań firm Sophos, Cisco i Ubiquiti. Przede wszystkim największy nacisk kładziemy na poufność wszelkich informacji dotyczących naszych projektów i naszych Klientów.

Inteligentne Biuro

W dzisiejszych czasach najważniejszym czynnikiem rozwojowym dla każdej firmy jest posiadanie dobrze zaprojektowanej sieci komputerowej. Priorytetem jest wdrożenie sieci strukturalnych i objęcie całego biura siecią bezprzewodową, która poradzi sobie z dużymi obciążeniami i wieloma podłączonymi użytkownikami jednocześnie. Kolejnym niezwykle ważnym czynnikiem ułatwiającym pracę Twojej firmy jest integracja systemów bezpieczeństwa, monitoringu i kontroli dostępu. Wszystko kontrolowane z aplikacji mobilnej na urządzeniu inteligentnym, takim jak smartfony, komputery stacjonarne lub tablety. Innowacyjne rozwiązania znacznie usprawniają zarządzanie różnymi obszarami Twojej firmy i mogą przynieść znaczne oszczędności. W zależności od potrzeb pomagają zarządzać ogrzewaniem i klimatyzacją, oświetleniem, systemami konferencyjnymi, kontrolą jakości pracy i wieloma innymi czynnikami.

Systemy Konferencyjne

Inteligentne systemy konferencyjne wprowadzają nowoczesną technologię do miejsc Twoich spotkań biznesowych. Inteligentna technologia, która steruje dystrybucją dźwięku, wideo, oświetleniem, ogrzewaniem i kontrolą dostępu, tworzy dla Ciebie najlepsze środowisko pracy oraz może się stać wizytówką Twojej firmy. Oferujemy systemy projekcyjne oraz systemy mikrofonowe, które umożliwią przeprowadzenie najbardziej wyszukanych prezentacji. Możliwe jest również zdalne wprowadzanie uczestników spotkania do sali za pomocą kamer IP oraz prowadzenie najwyższej klasy wirtualnych konferencji.

Hotele / Restauracje

Niezwykle ważnym czynnikiem sukcesu dla branży hotelarskiej i restauracyjnej jest stworzenie przyjaznej i niepowtarzalnej atmosfery która sprawi, że Twoi Klienci pokochają to miejsce. Jeszcze przed wejściem do budynku, gdy goście podjeżdżają pod obiekt, gra świateł i delikatna muzyka mogą sprawić, że nie będą mogli oprzeć się chęci odwiedzenia Twojego lokalu. Użycie inteligentnych rozwiązań zapewnia nie tylko wywarcie dobrego wrażenia na klientach i stworzenie dla nich wspaniałego doświadczenia, ale jednocześnie pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa i usprawnienie pracy w profesjonalny sposób. Oferujemy integrację systemów oświetlenia, audio i wideo, monitoringu, Wi-Fi i bezpieczeństwa, aby ułatwić Twoją pracę i stworzyć niepowtarzalną i przyjemną atmosferę dla Twoich gości. A przede wszystkim możemy pomóc Ci zaoszczędzić energię i obniżyć koszty poprzez integrację systemów takich jak inteligentne oświetlenie, sterowanie temperaturą czy podlewaniem w Twoim obiekcie.

Fitness / Spa

Zadowolenie klientów będzie naturalną konsekwencją korzystania z inteligentnych rozwiązań w Twoim Spa lub na siłowni. Automatyczne sterowanie temperaturą, klimatyzacją, oświetleniem czy systemami Audio & Video to tylko niektóre z udogodnień, jakie wprowadzisz dzięki włączeniu nowoczesnych technologii do swojego biznesu. Oferujemy scentralizowane sterowanie systemami dla Basenów, Spa, Fitness i Hal Sportowych.

Inne Usługi
pl_PLPolish