Inteligentny Magazyn

Zakres procesów obsługiwanych w przestrzeniach magazynowych stale się rozszerza, co wymaga dostępu do odpowiedniej infrastruktury, w tym sieci i pracujących w niej urządzeń. Sieć stanowi w tym przypadku fundament dla automatyzacji procesów, a zarazem jest czynnikiem umożliwiającym integrację wybranych systemów w ramach systemu inteligentnego magazynu.

Podobnie jak w przypadku inteligentnych domów, zadaniem inteligentnego magazynu jest automatyzacja zadań związanych z zarządzaniem obiektem, w tym jego monitorowaniem, oświetleniem czy efektywnością energetyczną.

Inteligentny Magazyn EMEREST

Tworzymy inteligentne rozwiązania dla dużych obiektów magazynowych i przemysłowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie:

  • inteligentnych sieci zapewniających wydajność i szybkość pracy urządzeń oraz przesyłu danych,
  • systemów monitoringu wewnątrz i na zewnątrz obiektów,
  • zaawansowanych systemów kontroli dostępu.

Pracujemy z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i wysokiej jakości komponentów, których zadaniem jest zapewnienie sprawnej pracy wszystkich wskazanych powyżej systemów. To przekłada się na wysoką efektywność obsługiwanych procesów magazynowych i przemysłowych oraz bezpieczeństwo rozumiane w kontekście niwelowania zagrożeń z zewnątrz, jak i nieetycznych praktyk pracowników firmy.

Inwestorów zainteresowanych przygotowaniem spersonalizowanego projektu inteligentnego magazynu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Tworzymy rozwiązania, których zadaniem jest odpowiadać na indywidualne potrzeby i wymagania danego obiektu.

pl_PLPolish